Ceník mateřské školky "Na Statku"

Cena za měsíc 8.500,- při pobytu 5x týdně na celý den

(ceny platné od 1.9.2017)

DOCHÁZKA

CENA

CELODENNÍ 7.00-17.00

8.500,-Kč/měsíc

(cca 425,-Kč/den)

PŮLDENNÍ 7.00-13.00

6.500,-Kč/měsíc

(cca 325,-Kč/půlden)

PRODLOUŽENÝ PŮLDEN

7.00-15.00

7.500,-Kč/měsíc

(cca 375,-Kč/prodl.půlden)

PERMANENTKA 10 návštěv celodenní

5000,-Kč                      (s jídlem 5.800,-)

PERMANENTKA 10 návštěv půldenní

3.000,-Kč                     (s jídlem 3.800,-)

PERMANENTKA 10 návštěv prodloužený půlden

4.000,-Kč                    (s jídlem 4.800,-)

oběd

50,-

dopolední svačina

15,-

odpolední svačina

15,-

Celodenní docházka:

Půldenní docházka:

Výše školného je garantována po dobu jednoho školního roku.

Doporučujeme minimální docházku:  3 dopoledne z důvodu: snadnější adaptace i zapojení dítěte do kolektivu. Celkové zlepšení kvality rozvoje sociálních kompetencí i nabytí nových schopností a dovedností (kontinuální práce na projektech, kroužky).

Stravné je v ceně

Zdravé, chutné a pestré jídlo

snídaně, svačiny, obědy – dle přísných hygienických norem pro děti spolu s pitným režimem.

Samozřejmostí je kvalitní a vyvážená strava po celý den, jež je připravována speciálně pro děti předškolního věku. V případě jakýchkoliv speciálních stravovacích návyků či alergií dítěte (např. rajče, mléko, maso apod.), rádi zabezpečíme plně vyhovující stravování.  Dětem je během celého dne k dispozici dostatek tekutin – voda, čaje, 100% ovocné šťávy, apod.

Výše školného je garantována po dobu jednoho školního roku.

Zdravé, chutné a pestré jídlo

V ceně je:

·       Strava

·       Pojištění dětí a budovy

·       Odpolední výtvarný a kreativní kroužek

·       Elektřina, voda, topení, odpad

·       Všechny opravy a provoz školky

·       Hračky, didaktické pomůcky, stavebnice, herní prvky aj.

·       Sportovní pomůcky

·       Hudební nástroje

·       Výtvarný materiál

·       Čistící a hygienické prostředky a úklid školky a praní

·       Péče o zahradu

Platba je vždy měsíc předem na číslo účtu: ČSOB 280511306/0300, jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte.